Skip to main content
10 augustus
2025

Horeca CAO van Koninklijke Horeca Nederland algemeen verbindend verklaard

De minister van sociale zaken en werkgelegenheid heeft de door Koninklijke Horeca Nederland (KHN) afgesloten horeca CAO algemeen verbindend verklaard per 2 augustus 2025.

Bij de algemeen verbindend verklaring is geen dispensatie meer voor leden van het Nederlands Horeca Gilde (NHG). 

Dit betekent dat alle horeca bedrijven (al dan niet lid van KHN of NHG) deze algemeen verbindend verklaarde KHN-cao nu moeten toepassen. Dat geldt wanneer de uitkomst in arbeidsvoorwaarden voor de werknemer gunstiger is.

 

Voor NHG leden die voorheen de NGH-CAO konden toepassen betekent nu dat de arbeidsvoorwaarden wijzigen voor bijvoorbeeld het loon voor medewerkers van 20 jaar en jonger, de proeftijd bij arbeidsovereenkomsten voor bepaalde tijd en de loonbetaling bij ziekte.

 

De algemeen verbinden verklaring is vooralsnog van toepassing voor de periode van 2 augustus 2025 t/m 31 december 2026. Verwacht wordt echter dat ook voor een volgende CAO periode weer algemeen verbindend verklaring zal worden aangevraagd.

 

Naar de pagina van de CAO horeca

 

 


Publicatiedatum: 10 augustus 2025

Volg ons op social media

Facebook   social 1 round twitter  social 1 round linkedin  social 1 round instagram


gratis nieuwsbrieven

Niets meer missen over de cao horeca?

Meld je hier aan voor de gratis nieuwsbrief! Meer dan 400 personen gingen je reeds voor!