De CAO-partijen een principe-akkoord bereikt over een nieuwe CAO voor de dierhouderij. Het akkoord zal aan de achterban ter goedkeuring worden voorgelegd.
Looptijd
1 januari 2014 t/m 31 december 2015
Salaris
01-01-2015: 1,25 procent salarisverhoging
01-07-2015: 1,25 procent salarisverhoging
Diversen
- Om jongeren te laten instromen in het kader van leren en werken zijn er 50 BBL-trajecten afgesproken. Ook komt er een instroomschaal voor studenten en scholieren.
- In de nieuwe CAO is een actualisering van de functiebeschrijvingen opgenomen. Speciaal voor mensen met een arbeidsbeperking komt er een aparte loonschaal in het kader van de Participatiewet.
- Met het oog op de Wet Werk en Zekerheid wordt de ketenbepaling gehandhaafd en komt er een verplichting om te werken met NEN-gecertificeerde uitzenders. De CAO voorziet ook in speciale toeslagen voor het werken in deeltijd en op zondagen.
Terug naar de CAO dierhouderij