Onderstaand vindt u alle informatie over de CAO voor de detailhandel in verf en behang, bijvoorbeeld de volledige tekst van de CAO, actuele berichten, salarisverhogingen tijdens de looptijd van de CAO, premie-overzichten en links naar relevante websites.
Volledige naam sector / CAO
CAO voor de detailhandel in verf en behang
Looptijd CAO
1 januari 2009 t/m 31 maart 2011
Actualiteiten
Op 9 november 2010 is een akkoord bereikt over de nieuwe CAO voor de samenwerkende branches detailhandel, waar de CAO voor de detailhandel in verf en behang onderdeel van uitmaakt. Het akkoord is door de achterban goedgekeurd. Onderstaande gegevens zijn op het onderhandelingsresultaat gebaseerd.
Loonsverhogingen / eenmalige uitkeringen
01-01-2011: 2,5 % salarisverhoging
01-01-2011: 1 % eenmalige uitkering
Deze verhoging geldt niet voor schaal I, zijnde het WML.
Werkgevers die in de periode 2009 en 2010 al een loonsverhoging hebben toegekend, vooruitlopend op de loonsverhoging in de nog af te sluiten cao, kunnen deze verrekenen tot maximaal 1%. Voorwaarde voor deze verrekening is, dat dit voorbehoud is gemaakt bij het toekennen van de hier bedoelde loonsverhoging.
Documenten: CAO-tekst / CAO-boekje / principe akkoorden / loonschalen
Tekst CAO detailhandel in verf en behang 2009-2011
onderhandelingsresultaat CAO detailhandel in verf en behang 2009-2011
CAO detailhandel in verf en behang 2007-2008
CAO detailhandel in verf en behang 2004-2007
Premies
Premie overzicht 2012 pensioenfonds detailhandel
Premie-overzicht 2011 pensioenfonds detailhandel
Links
Wilt u op de hoogte gehouden worden van wijzigingen in deze sector? Door op onderstaande buttons te klikken, kunt u zich aanmelden voor de nieuwsbrieven van www.salaris-informatie.nl
